SAUGUS ATSISKAITYMAS

1. Atsiskaitydami bankiniu pavedimu, galite mokėti į sąskaitą šiuose bankuose (pirkimo metu bus pateikti sąskaitų rekvizitai):

Paysera LT
Swedbank
SEB bankas
Luminor DNB
Luminor Nordea
Citadelė
Šiaulių bankas
Medicinos bankas

2. Internetu per Banklink sistemą:

Paprastas ir greitas būdas atsiskaityti, perkant internetu – Jums nereikės suvesti mūsų pavadinimo, sąskaitos nr., ir kitos papildomos informacijos. Tiesiog pasirinkite mokėjimo būdą „El.bankininkystė ir kiti būdai”, pasirinksite savo banką, prisijungsite prie ir vieno mygtuko paspaudimu apmokėsite.

Mūsų E-komercijos mokėjimų partneris – UAB PAYSERA LT, daugiau informacijos yra čia: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/index.

3. Lizingo paslauga – išsimokėtinai:

3.1. Perkant išsimokėtinai, galėsite sudaryti vartojimo kredito sutartį per SB lizingo sistemą. Pasirinkę atsiskaitymo būdą “Pirkimas išsimokėtinai”, būsite nukreipti į „SB Lizingas” sistemą, kur greitai, saugiai ir paprastai sudarysite vartojimo kredito sutartį nuotoliniu būdu. Jūsų tapatybė ir sutikimas dėl asmens duomenų tikrinimo yra patikimai identifikuojami per el. bankininkystės sistemą (pataogiausia naudoti mobilų parašą, daugiau infomacijos yra čia: https://blog.dokobit.com/lt/patarimai/kur-galiu-isigyti-el-parasa/), duomenys perduodami saugiai, o pasirašytų dokumentų turinio pakeisti negalima. Dokumentas turi tokią pačią juridinę galią, kaip ir pasirašytas ranka.

3.2. Jei pageidausite, galėsime sudaryti lizingo sutartį tiesiog pas mus salone, tai užtruks iki 15 min., turite turėti savo asmens tapatybės kortelę, arba pasą.

4. Grynais, atsiskaitant mūsų salone:

Jei norėsite prekes atsiimti mūsų salone ir sumokėti grynais, galėsite tai pasirinkti pirkimo metu. Šis mokėjimo būdas papildomai nekainuoja.

5. Grynais, prekių pristatymo metu, perduodant kurjeriui (COD – „Cash On Delivery”):

Mokėdami kurjeriui prekių pristatymo metu, turėtumėt turėti tikslią sumą, kurią reikia mokėti.
DĖMESIO! COVID-19 KARANTINO METU ATSISKAITYTI SU PREKES PRISTATNČIU KURJERIU GALĖSITE TIK BANKINE KORTELE. ATSISKAITYMAS GRYNAIS BUS ĮMANOMAS TIK PO COVID-19 KARANTINO.

6. Banko kortele mūsų salone:

Priimamos šios banko kortelės:

VISA
VISA Electron
VISA Debit
VISA VPay
MasterCard
MasterCard Debit
Maestro International
Diners Club International
Carte Bleue
Dankort
CartaSi