Išmanūs namai

Robotikos pramonė nuolat tobulėja dėka kasdien atsirandančių vis naujesnių mokslinių inovatyvių technologinių sprendimų.

Šiandieniniai namų valymo robotai turi bevielį ryšį, juos jau galime valdyti mobiliųjų programėlių pagalba. Vis tik pati didžiausia naujiena yra tai, kad 2019 m. JAV gamintojas iRobot pristatė rinkoms naujausią savo išradimą – 2 tarpusavyje “susikalbančius“ robotus – siurbimo robotą iRobot Roomba s9+ ir drėgno valymo robotą iRobot Braava jet m6.

Vartotojas nustato savaitės dieną ir laiką, kada Roomba s9+ turi įsijungti, o šis, pabaigęs darbą, duodą signalą Braava jet m6, ir pastarasis pradeda drėgną valymą.

Rezultatas: grįžę namo, turime nusiauti ne tik batus, bet ir kojines, kad nesuterštume grindų.

iRobot Braava jet m6 drėgno valymo robotas2
iRobot Braava jet m6 drėgno valymo robotas5
iRobot Braava jet m6 drėgno valymo robotas
Braava jet m6 robotas-šluostė pakeis jūsų požiūrį į grindų plovimą. Nuo šiol visi kambariai bei didelės erdvės gali būti švarios ir gaivios kiekvieną dieną, be jokių jūsų pastangų.

Braava jet m6 robotas-šluostė su Wi-Fi funkcija padeda pašalinti lipnias dėmes, nešvarumus bei riebalus visuose namuose. Tereikia pritvirtinti plaunančią arba šluostančią šluostę ir robotas pradeda savo darbą.

iRobot Roomba s9+ robotas siurblys
Naujasis siurbimo robotas Roomba® s9+ su Clean Base ™ automatine šiukšlių išsiurbimo stotimi pakelia roboto naudojimo patogumą į naują lygį – šiukšlės iš roboto konteinerio automatiškai išsiurbiamos į šiukšlių maišelį, esantį Clean Base stotyje, kurio pakanka yra 30-čiai siurbimo ciklų, taigi šiukšlių konteinerio išpurtymu nereikia rūpintis iki dviejų mėnesių. Aukščiausios kokybės trijų pakopų valymo sistema naudoja dvigubus daugiafunkcinius guminius velenus ir 10 kartų* galingesnę siurbimo sistemą, skirtą valyti įvairiems grindų paviršiams.

Roomba s9+ robotas „mokosi“ Jūsų namų geografijos, susikuria žemėlapius ir prisitaiko prie Jūsų namų, naudodamas išmąniąją Imprint ™ žemėlapių sudarymo technologiją, leisdamas Jums kontroliuoti, kuriuos kambarius, ir kada reikia valyti. Kad ir kur esate, naudodamiesi iRobot HOME programėle, galite valdyti, kada, kur ir kaip robotas turi dirbti

iRobot Roomba s9+ robotas-siurblys10
iRobot Roomba s9+ robotas-siurblys3